logo
Zostań Boskim znawcą
Mamy dla Was kolejny konkurs i kolejne nagrody! Zostań Boskim znawcą i wygraj podwójne zaproszenie na wybrane przedstawienia w ramach 4. edycji Festiwalu Boska Komedia. Odpowiedz prawidłowo na jedno z czterech pytań i zgarnij nagrodę. Konkurs potrwa do czwartku (8 grudnia). Nie zwlekaj, nagrody czekają!

Konkurs właśnie startuje na stronie festiwalu Boska Komedia na portalu Facebook, weź udział za pomocą aplikacji konkursowej. Zwycięzcami zostaną: w przypadku 1 i 2 pytania piętnasty uczestnik, który oczywiście prawidłowo odpowie na dane pytanie. Natomiast w przypadku pytania 3 i 4 wygra: piaty i piętnasty uczestnik. Do zgarnięcia zaproszenia na: Iwona, księżniczka Burgunda, Mickiewicz. Dziady. Performance, Judyta oraz Joanna Szalona; Królowa.

Znasz odpowiedź na jedno z poniższych pytań? Nie wahaj się, weź udział w konkursie.

1.    Ile nagród otrzymał do tej pory spektakl Iwona, księżniczka Burgunda w reżyserii Mariána Pecko?
2.    Który z reżyserów tegorocznych spektakli konkursowych był w przeszłości kuratorem wystawy w Zachęcie - Narodowej Galerii Sztuki?
3.    Friedrich Hebbel, niemiecki pisarz, był autorem wielu dramatów. Jako, który z kolei utwór sceniczny Hebbela powstała Judyta?
4.    W jakim kościele została pochowana historyczna Joanna Szalona i kto jest autorem jej pomnika umieszczonego w tym miejscu?

Zobacz regulamin konkursu!

Powrót
87/215
6 grudnia 2011