logo
Goście Boskiej Komedii na czacie portalu Interia.pl

Rozpoczynający się już 7 grudnia 2. Międzynarodowy Festiwal Teatralny Boska Komedia w Krakowie to nie tylko emocje związane z konkursem na najlepszy spektakl sezonu. Obok części konkursowej i przeglądu spektakli młodych reżyserów, miłośnicy teatru będą też mieli możliwość spotkania z gośćmi Festiwalu: na żywo, w Pawilonie Wyspiańskiego oraz on-line. Do ogólnopolskich czatów na portalu Interia.pl zaproszone zostały znane osobowości sceniczne i filmowe.

Z widzami zgodzili się porozmawiać organizatorzy Festiwalu: dyrektor artystyczny Bartosz Szydłowski oraz szefowa Krakowskiego Biura Festiwalowego Magdalena Sroka (8 grudnia), reżyser, dyrektor TR Warszawa - Grzegorz Jarzyna (9 grudnia), aktor Rafał Maćkowiak (10 grudnia), aktorka i reżyserka, nominowana do Paszportu "Polityki" - Barbara Wysocka (11 grudnia), aktorzy Adam Woronowicz (12 grudnia) i Jacek Poniedziałek (13 grudnia) oraz znana nie tylko ze swojej działalności scenicznej i charytatywnej artystka krakowska Anna Dymna (14 grudnia).

 

Wszystkie czaty rozpoczynają się o godzinie 12:30 - wyjątkiem jest dzień 11 grudnia, kiedy rozmowa z Barbarą Wysocką zacznie się o 14:30.

 

Zapraszamy!
Powrót
195/215
2 grudnia 2009