logo
Z Edynburga do Krakowa, z Krakowa do Edynburga
W najbliższy poniedziałek (12 grudnia) zapraszamy do Pałacu Pod Baranami na spotkanie z organizatorami prestiżowych festiwali w Edynburgu, dziennikarzami, krytykami teatralnymi i specjalistami od teatralnego PR Edinburgh Festival Fringe. Początek o godz. 9.30.

Edinburgh Festival Fringe to nie tylko przegląd najciekawszych spektakli z całego świata. To największe na świecie, cieszące się ogromną popularnością targi sztuki wykonawczej. By zaistnieć w światowym, teatralnym showbiznesie - trzeba tam być!

Obecność Edinburgh Festival Fringe Road Show w programie Boskiej Komedii jest efektem współpracy biur festiwalowych z dwóch europejskich miast: Krakowa i Edynburga. Delegacje, reprezentujące kulturalne interesy miast spotkają się, także w poniedziałek, by wymienić się doświadczeniami i omówić dalsze kierunki i możliwości wspólnych działań. - To dla nas wielki zaszczyt, że właśnie Kraków i właśnie nasz festiwal zwrócił uwagę gości z Edynburga - podkreśla Izabela Helbin, dyrektor Krakowskiego Biura Festiwalowego.

Edinburgh Festival Fringe Road Show Kraków znalazł się wśród tegorocznych wydarzeń specjalnych Boskiej Komedii. Warsztaty są wyjątkową okazją, by w trakcie jednego przedpołudnia zebrać niezbędne instrukcje dotyczące tego, co zrobić, by dobrze zaprezentować się na edynburskim festiwalu. Warsztaty są otwarte dla wszystkich, szczególnie dla twórców teatru, którzy zainteresowani są odwiedzeniem kolejnej edycji Festiwalu w Edynburgu.
Powrót
80/215
9 grudnia 2011